top of page

Strategija. Turinys. Dizainas. Plėtra. Optimizavimas.
Išsamios turinio marketingo paslaugos po vienu stogu.

Turinys, kuriuo jūsų prekės ženklas bus žinomas.

Rezultatai, kuriais neabejosite.

videografas

Peržiūrėti darbus

teksto iliustracija

Tekstų Rašymas

Peržiūrėti darbus

foto studija kaunas

Fotografija

Peržiūrėti darbus

spurga iliustracija

Grafinis Dizainas

Peržiūrėti darbus

animacija iliustracija

Animacija

Peržiūrėti darbus

Sukursime video kaip...

Sukursime grafikas kaip...

Sukursime animacijas kaip...

Mumis pasitiki

kliento logo
kliento logo
kliento logo
kliento logo
kliento logo
kliento logo
kliento logo
kliento logo
kliento logo
kliento logo
mrVvCsgk2lxg-HD.jpg

Reikia turinio? Pasikalbėkime.

Strategija, Filmavimas, Montavimas, Fotografija, Grafika, Animacija, Tekstų Rašymas.

 • Mūsų agentūra siūlo įvairius turinio kūrimo paslaugų paketus, pritaikytus skirtingiems verslo poreikiams ir biudžetams. Minimali projekto kaina yra 200 €.

   

  Galutinė paslaugų kaina priklausys nuo kelių veiksnių: projekto apimties, sudėtingumo, reikalingų resursų ir pasirinktų paslaugų rūšių - tai gali būti video produkcija, fotografija, animacija, grafinis dizainas, copywritingas ar socialinių tinklų administravimas. Be abejo, didesnis biudžetas leidžia turėti efektyvesnį turinį, stipresnę strategiją, bei pasiruošimą.

   

  Norėdami suteikti tikslesnę kainodarą, mes mielai aptarsime jūsų konkrečius poreikius ir tikslus. Taip galėsime pateikti asmeniškai pritaikytą pasiūlymą, atitinkantį jūsų lūkesčius.

 • Projekto trukmė skiriasi priklausomai nuo pasirinktų paslaugų ir projekto specifikacijų. Paprastai, mes galime pradėti darbą per 1-2 darbo dienas po užsakymo patvirtinimo.

   

  Mažesni projektai, tokie kaip socialinių tinklų turinio kūrimas ar trumpi grafikos dizaino darbai, paprastai užtrunka nuo 2 dienų iki 1 savaitės. Didesni ir sudėtingesni projektai, pavyzdžiui, pristatomasis įmonės video klipas ar pilna reklamos kampanija, gali užtrukti nuo 2 savaičių iki 3 mėnesių, atsižvelgiant į projektų sudėtingumą ir kliento reikalavimus.

  Su kiekvienu klientu aptariame poreikius bei pateikiame individualų pasiūlymą ir projekto grafiką.

 • Taip, mūsų agentūra teikia ne tik turinio kūrimo paslaugas, bet ir užsiima jo platinimu. Mes siūlome išsamias turinio platinimo strategijas, kurios apima socialinių tinklų kanalus, el. paštą, tinklalapius ir kitas skaitmenines platformas. Mūsų tikslas – užtikrinti, kad sukurtas turinys pasiektų tikslinę auditoriją efektyviausiu būdu, taip didinant jo matomumą ir poveikį.

 • Taip, mūsų agentūra turi moderniai įrengtą studiją, skirtą profesionaliam turinio kūrimui. Mūsų studijoje mes galime sukurti įvairaus tipo turinį – nuo kokybiškų produkto nuotraukų iki profesionalaus interviu filmavimo.

   

  Studija yra aprūpinta profesionaliu apšvietimu, įranga ir fonais. Taip pat, mes galime dirbti ir už studijos ribų, atsiveždami visą reikiamą įrangą į susitartą lokaciją.

Dažniausiai užduodami klausimai

bottom of page